POLIAMID YAPRAK TUTUCU

Poliamid’in sağlamlığı ile üretilen yaprak tutucular :
Yaprak tutucu süzgeç’in üst kapağı konumunda bulunan bir koruyucudur. Suyun yönünü etkilemeden kabul edilebilir boyuttaki yabancı cisimlerin hattın içine girmesine izin verirken büyük ve sistemi etkileyebilecek cisimleri süzgeç dışında tutar. Diğer süzgeç bileşenlerini adeta saran bu parça dış ortam koşullarına dayanıklı olmak zorundadır. Poliamid yaprak tutucular UV dayanımı yüksek, darbelere dayanıklı, şık görünümlü ve uzun ömürlüdür.

ANTIVORTEX PLATE

Antivortex plate ile mükemmel performans :
Genel olarak her sifon sisteminde atık sular serbest akışta yada dolu bir alandan sifon içerisine düşerken yer çekimi etkisiyle dönmeye başlarlar. En basitinden yoğun akışlarda lavabo sifonlarında girdap oluşumlarını gözlemleyebiliriz. Oluşan girdap ile dönmeye başlayan atık su, normalde katedeceği mesafeden daha fazlasını katederek zaman kaybeder. RAWD süzgeçler alt gövdeye gömülü bulunan girdap önleyici sayesinde yağmur suyunun süzgeç içerisinde dönmesini engeller ve suyun aşağı yönde düz bir şekilde ilerlemesini sağlar. Bu durum sistemde oluşan vakum etkisini desteklerken yüksek debilerde çalışan süzgeçlerin performansını ortaya koyar.

POLIETILEN GOVDE

Polietilen gövde sayesinde yekpare tasarımın sızdırmazlık garantisi ve düşük bakım maliyeti :
Sifonik sistemin en önemli ve başlangıç noktasıdır. Çatı alanından boru hattı bağlantısına kadar başka hiçbir bağlantı elemanına (conta, cıvata vs.) gerek olmamasından dolayı sızdırmazlığı garanti eder ve bakım gerektirmez. Zamanla deforme olmaz, UV dayanımı yüksektir ve uzun ömürlüdür. Süzgeç çıkış bağlantı çapı Ø125mm’dir. PVC membran, bitümlü membran vb. izolasyon sistemleri için flanş bağlantısı vardır. Teras çatılar, oluklu çatı sistemleri gibi tüm çatı alanları için uyumludur.