Hakkımızda

RAWD, Türkiye’de ve dünya çapında üstün mühendislik bilgisi, en son teknolojik donanım ve uzman ekibi ile sifonik çatı yağmur suyu drenaj sistemi alanında hizmet vermektedir. Yerli ve nitelikli üretim eksikliğinin farkındalığıyla ortaya çıkan bir marka olan RAWD, ülkemizdeki ihtiyacı üst düzeyde karşılamayı ve Türk mühendisliğini dünya pazarında tanıtmayı hedeflemektedir.
En kaliteli malzemeleri sunmak için sürekli olarak üretim teknolojilerini ve proseslerini geliştiriyoruz. Ayrıca, projelendirme, uygulama ve teknik servis hizmetleri konusunda da son derece deneyimli ekibe sahibiz. İster büyük ölçekli bir proje isterse de küçük ölçekli bir proje olsun, RAWD ekibi müşterilerine en iyi çözümleri sunmak için her zaman hazırdır.
Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyoruz ve kaliteyi, güvenilirliği, müşteri odaklılığı ve mükemmel hizmet anlayışı ile birleştiriyoruz. Siz de RAWD ile çalışmaya karar verirseniz, en teknolojik sifonik çatı yağmur suyu drenaj sistemi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

“ Yağmur Suyu Drenaj Çözümleri Sunuyoruz. ”

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve sektörde lider bir konuma ulaşmak amacıyla çalışıyoruz. Vizyonumuz, sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip etmek, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutmak ve kaliteli malzemeler ile nitelikli çözümler üretmek doğrultusundadır. Böylece, müşterilerimize en iyi çözümleri sunabilir ve Türk mühendisliğini dünya pazarında tanıtabiliriz.
En nitelikli çözümü sunmanın yanı sıra sürekli olarak kaliteyi arttırmak misyonumuzdur. Uzman mühendislik bilgi birikimimizle beraber sifonik çatı yağmur suyu drenaj sistemi konularında uzmanlaşmış ve deneyimli bir ekiple çalışıyor; her zaman müşteri memnuniyetini öncelikli tutuyor ve en iyi çözümleri sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz.